Mesajı Okuyun
Old 30-01-2007, 17:22   #7
sincap

"ben özellikle major depresiflerin intihar ve cinnet riski bulunduğu üzerine savunmamı şekillendirdim.birlikte kaldığı ailesinin de benzer rahatsızlığına değiniyorum ırsi bir rahatsızlık olduğu dosyadan anlaşılıyor ailenin başka üyelerindede var benzer rahatsızlık. birde bu hastalık müvcekkilden devamlı gizlenmiş, çocuğa devamlı müvekkil bakmış görüşülen tanıklarda müvekkilin çocuğun bezini dahi değiştirmek zorunda kaldığını da söylediler."

Az önce konuştuğum doktor arkadaşım major depresyonun bırakın eşten mahalleden bile gizlenemeyeceğini söyledi. Bu hastalığa sahip hastaların cinsel hayatlarının çok sorunlu olduğunu ve doğum sonrasında depresyonla ilgili bulguları çok yoğun yaşadığını belirtti. Öncelikle bunları paylaşmak istedim.

İkinci olarak çocuğun doğum zamanının olayın çözümünde kilit teşkil ettiğine inanıyorum, taraflar arasındaki sosyal fark ve eş ve ailesinde irsi olduğu söylenen bir hastalık söz konsu iken acaba gebelik evlilik içerisinde mi meydana gelmiştir.

Sayın meslektaşım, son olarak hemcinsim olmadığınızı göz önünde tutarak bir eleştiri de bulunacağım, dilekçenizde sitede yer verdiğiniz şekilde "müvekkilim bebeğin bezini dahi değiştirmek zorunda kalmıştır" şeklinde beyanlara yer vermeyeniz. Velayeti talep ettiğiniz bir süreçte, ben hakim olsam farklı kanılara kapılırdım.

Kolaylıklar dilerim...