Mesajı Okuyun
Old 08-05-2012, 14:37   #1
mağdure80

Acil tecavüz davam 3 yıldır sürüyor sonuç çıkmıyor

2009 yılında biri tarafından bekaretimi kaybettim ve dava açtım 2 kez ruhsal raporum bozuk gelmesine rağmen hakim 3. için tekrar yenibosna adli tıpa dosyamı gönderdi sanık delilleri karartmasın diye 8 ay hapis yattı ve çıktı denetimli serbestti avukatının zorlamasıyla hakim onuda kaldırdı şu an dışarda geziyor 1.ve 2.raporum bozuk olmasına rağmen ilki cerrahpaşadan bozuk geldi 2. bozuk ama olayla ilgili mi değil mi bilinmiyor dendi dosya yenibosna adli tıpta hala ne olucak belirsiz bu arada zanlının avukatı mağdur bana küfür etti diye yalan uydurdu mahkeme de bunu yazdırdı bana dava açmışlar mahkeme dışında avukatla konuştum ben ne olucam onu savunmaya nasıl için el veriyor demiştim oda mahkemede bana salonda küfür etti şahıs dedi hakimdeavukatımla inkar etmeme ragmen ve suç atan avukatın önüne bakıp tekrar dedi dememesine ragmen hakim bunu zapta geçirdi hakimi üst kurula şikayet ettim cevap çıkmasını bekliyorum avukatı da iftiradan savcılığa verdim ama sonuç çıkmadı daha hem magdurum hem hakim ve avukat benle uğraşıyor zanlının avukatı yeri geldiği zaman hakime mahkeme sesini yukseltiyor ama hakim dışarı atmıyor bile arada bişeyler var gibi daha önceki davamda zanlı bana mahkeme davası anında çıkınca görüceksin sen demişti oda savcılığa gönderilmişti ama ona dava açılmadı bana suç atılıp avukat hakkımda dava açtırdı hakimde kabul etmiş salon dışında konuştum asla küfür etmedim benim avukatım biraz sönük onunki her türlü yola başvurabilen kurnaz biri adli tıp raporum ne zaman gelir neden hala 3. isteniyor darp ve kızlık raporum olduğu halde ,hakim için ne yapabilirim,avukat için iftira davası açmak istiyorum açabilir miyim zanlı içinde daha manevi tazminat davası açmadık yol gösterirseniz çok sevinirim