Mesajı Okuyun
Old 05-02-2012, 11:31   #1
KONUK86

Varsayılan Evli ama benim peşimi bırakmıyor.

Merhaba,

3 ay önce arkadaş ortamın tanıştığım kişi tarafından tehdit ediliyorum.Önce bekar olduğu söyleyen bu kişinin daha sonra evli çocuklu olduğunu öğrendim. Sürekli boşanacağım gibi cümleler kurdu. Durumu duyduktan sonra kendisiyle aramda hiç bir ilişki geçemeyeceğini sadece arkadaş olarak görüşebileceğimi söyledim. Aramızda cinsel olarak hiç birşey geçmedi. En son olarak görüşmemize devam ederken bir cafede kıskançlık yapıp boğazımı sıkmaya başladı. Bir kaç kişinin bulunduğumuz tarafa gelmesi üzerine ben koşup dışarı çıktım herhangi bir araç olamdığı için çevrede bana yetişti arabaya binmezsem beni zorla bindireceğini döveceğini söyledi. Korkudan bindim yol boyunca seni öldürürüm yerini kimse bulamaz beni bırakamazsın canımı ortaya koyarım seni bırakmam derken bi yandan da yüzümü sıkıp tehditlerde bulundu. Sinirli tavrından dolayı olayın sokunu atlatmaya çalışıp biran önce güvenliğim açısından evime gitmek istedim. Birkaç saatte zor bıraktı beni. 1 hafta önce olan bu olaydan beri bir çok kere arayıp özür diledi iş yerimin ve evimin önünde beklemeye başladı. Kendisine bir kaç kere istemediğimi söyledim. Bu sefer beni döveceğini söyleyip rezil edeceğim diyor.Sanırım korktuğumu anladığı içinde üzerime geliyor. Kendisi oldukca varlıklı bir kişi ve silah taşıyor. Aileme söyleyemiyorum savcılığa gitsem bu sefer sen nasıl beni verirsin diye bana birşey yapmaya kalkarsa ne yapacağım bilmiyorum. Cep telefonumda mesajları duruyor ama korkumdan gidip şikayet edemiyorum biraz daha bekleyeyim belki kesilir böle yapması diyorum ama kararsız kaldım. Yardımlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum.

Çok teşekkürler.