Mesajı Okuyun
Old 19-12-2011, 15:54   #1
Konuk

Varsayılan Evli erkeğin kadını kandırması

merhaba yıllar onse 2002 de biriyle tanıştım ve bu kişi bana bekar olduğunu söyledi ve benı evlenme vaadıyle kandırdı biz bununla 1.5 yıl görüştük birlikte olduk asla evliyim demedi benimde onu araştırma imkanım yoktu bırbırımıze cok uzak oturuyorduk kımsesını tanımazdım ne arkadsını ne akrabalarını benı tanıstır dedıgmde tamam deyıp gecıstırıyordu.ben 21 yasındaydım tanıstıgımda.bende ozaman evlılıge hazır olmadıgım ıcın bıkac sene gecsın dedım tanımıs olurum dıye.3 yılın sonunda ev numarasını buldum evını aradım ve evlı oldgnu ogrendım.oakdr emek sevgı hayatım gıttı.hayatımla oynadı.benı bırakmadı bırakmak ıstedıgmde hep tehdıt edıldım ailene söylerim evli bir adamla oldugunu dıye.benım şimdi ben buna maddi manevi tazminat davası açmak ve suç duyurusnda bulunmak istyorum.bu durumda nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olursanız çok sevinirim ayrıca hala benimle birlikte oldugunun kanıtları var.telefon gorusmelerı mesajları nasıl bir hukuki yol takip etmeliyimki emsal teşkil etsin kadınları böyle kandıranlara.ilginize şimdiden teşekkür ederim