Mesajı Okuyun
Old 14-10-2011, 08:36   #4
Konuk

Eşimin geliri iyi, yüksek. Ancak aylık sadece 250 TL katkıda bulunuyor. Çocuğunu ise ancak benim kendisine çektiğim mesajlar ve telefonlar ile görmeye geliyor. Dava açmamdan korkuyor sanıyorum. Sadece evin kapısına geliyor ve 5 dak. görüp gidiyor. Onu da komşular görsün diye yapıyor. İçeriye davet ediyorum. Girmiyor. Benimle hiç konuşmuyor. Muhatap olmuyor. Ama ben çalışan bir bayanım. Araba vs. gibi imkanlarım da yok. şehir merkezine uzak ta oturuyorum. Kızım hasta oldu. Kendisini hem aradım hem de defalarca mesaj çektim bana cevap vermedi. Aradan üç dört gün geçti yine sadece kapıya geldi içeri girmedi beş dakika sonra gitti. Sadece iki gözle bakarak çocuk bakımı olmuyor. Bir de o da devlet memuru. Senelik izninde memleketinde olacağını söylemişti telefonda. Ben de annesi veya kızkardeşleri ile çocuğumuzu görüştür dedim. Defalarca mesajçektim. Ancak hiçbirine cevap vermedi. Hayatında başka bir kadın var. Mesajlarımda annenle bizi görüştür başka bir kadın olmadığını ispatla sen haklı çık yazdım. Ama hiç bir cevap vermedi aramadı ve görüştüremedi. Bu konu da mahkemede hayatında başka bir kadın olduğuna dair bir kanıt olabilir mi ? Ayda sacede 250 TL gibi cüzzi bir yardım ve ayda yıllda bir defa o da benim yakarışlarım ile kapıya gelip sadece iki gözü ile çocuğa bakması yeterlimidir ? Ben kötü niyetli biri değilim. Çocuğuna sahiplenmesini istiyorum. Sahiplenmiyorsa sorumluluğundan kaçıyorsa o zaman cezası neyse çeksin. Çünkü benim çocuğumun hiç bir suçu günahı yok. Yine de bu durumda ceza davası açabilir miyim ?