Mesajı Okuyun
Old 04-10-2011, 11:50   #22
by dinçer

Alıntı:
Dokunmayın bana (yarama) dökecek çok şeyim var ortaya.

Sayın eser 29, anlaşılan bir çok zorlukla karşı karşıya kalmışsınız.Ancak alıntı yaptığım cümleniz nedeniyle size dokunmak istedim.İstedim çünkü ne varsa anlatmak gerekir diye düşündüm.Anlatmalı ve baz şeylerden bir takım dersler çıkarmalıyız.

Ama benim naçizane fikrim şudur ki ; kendi işini kendin halledeceksin, üzerimize giyindiğimiz o siyah şeyin bir ruhunun olduğuna inanacak ve bunu hiçe saymaya çalışanlara da ( bu kim olursa olsun ) o anda haddini bildireceksin.Şahsen ben memurlardan ziyade hakim ve savcıların azabına uğramış bir meslektaşınızım.Ama şunu açıkça ifade etmekte de bir behis görmüyorum doğrusu.Bana bağırma ya da haddimi bildirme cesaretini gösteren hakimi ve savcıyı dahi o anda alaşağı etmişliğim vardır. Bu, bu kadar açık söylenir mi demeyin.Söylüyorum çünkü üzerime giyindiğim o cübbenin hakkını vermem gerektiğini düşünüyorum.Şimdi o hakim ve savcılarımız nasıl davranıyorlar bana karşı bunu anlatabilmem mümkün değil.Bu kadar kısa zamanda bu kadar değişiklik ancak bu kadar olur.Neden oldu ki bu?Evet cevabı çok basit.Kendisinden daha dişli ve daha inanmış birine karşı koymak kolay değildir.