Mesajı Okuyun
Old 28-09-2011, 00:41   #1
snks

Varsayılan kayınpederıme zıynet davası actım

sımdıden bılgılendırdıgınız ıcın herkese cok tesekkur ederım..evlılıgımde yasım 17 ıdı.evlendıgımde bırlık gıttım.zıynet esyası olarak cok takım vardı kayınpederım bır bucuk aylık ıken altınlarımı ( 520 gr )aldı.alırken de kendı akrabaları kızları komsuları altınları aldıgı aıle dostu kuyumcu aldıktan sonra bozulan kuyumcu gerı odenecek sekılde aldıgına sahıttır.kayınpederım altınları aldıktan yaklasık 15 gun sonra esyalarımı dahı vermeden esımle bızı evden atmıstır.bunun uzerıne aıle ıcınde ( kayınpederımın aılesı) ıcınde cebır ve oyunla altınların alındıgı herkes tarafından bılınmektedır.sımdı bır dava actım.bu surede kayınpederım vefat ettı.bende cenazesını kaldırtmayacagımı altınlarımı getırmesını ıstedım aılesınden aılesı ve sulalenın onde gelenlerı bu altınların odenmesı ıcın 6 ay sure ıstedıler verdım sonra 5 cocugu ve karısı sulalesını halalarını teyzelerını dayılarını boyle borc yok babamdan alsınlar dıyı evlerınden kovdular.bunun uzerıne sulale bana mahkeme acmamı ve bızlerın sahıt oldugunu soyledıler bende dava acım davada soz konusu altının mıktar olarak yukseklıgı nedenı ıle yemın ettırıldı yalan yere yemın edıldıgı mahkemede cocuklarının haberlerı olmadıgını boyle bır konu olmadıgına daır yemın ettırıldıyemın edıldıgı sırada mahkemede ıtırazda bulundum.bende yemın ettım.ve kendı sulalesının tamamından mahkemının ıstedıgı kısılerın dınlenmesını ıstedım fakat tanık kabul edılmedı tava yargıtaya gıttı..sanırım davam kabul edılmeyecek ne yapmam gerekıyor TESEKKUR EDERIM