Mesajı Okuyun
Old 25-09-2011, 16:40   #1
Konuk

Mutsuz Eş rızası olmadan evin satılması,evi satın alan kişilerin kötü niyetli olması

Merhaba,eşim evimizi sattı,sattığı gün haberim oldu,öncesinde evi satacağına dair birşey demedi.Evi satın alan kişiler eşimin dayısının oğlu,eşimin borçlarını ödemesi için evi aldıklarını,paramız olduğunda evi onlardan istediğimiz zaman alabileceğimizi söylediler,içiniz rahat olsun dediler,hatta eşyalarımızı boşaltmadılar,bir yerden para bekliyordum,para geldiği an evimizi alacaktık.Şimdi evimizi geri almak istiyoruz ama eşyalarımızı boşalatacaklarını,evi bize asla geri vermeyeceklerini,evin yerini çok beğendiklerini söylüyor hatta tehdit ediyorlar.

Evi satın aldıklarında yardım amaçlı aldıklarını,istediğimiz zaman evi onlardan geri alabileceğimizi söylerken şimdi evlerinizi size vermeyeceğiz diyorlar,tapu kaydı iptal ve tescil davası açmayı düşünüyorum ancak dava sırasında eşyalarımı evden boşaltırlarsa,ne yapacağım?Şimdilik bir yakınımızın yanında kalıyoruz,o eşyaları kapı önüne koyma hakları var mı?Akraba oldukları halde arkamızdan kuyu kazan bu kişilerin hakettiği cezayı bulmalarını istiyorum.Saygılar