Mesajı Okuyun
Old 21-09-2011, 11:25   #1
Konuk

Varsayılan aldatılmayı kanıtlayabilir miyim

merhabalar ben 8 aylık evliyim 9 aylık bi oglum war oglum dogduktan bir ay sonra evlendim esimle ben hamileyken birlikte oldugu bi kız wardı o kızdan ayrıldıgını dile getirdi hep evliliğimiz süresince ama gecen hafta pazar gunu kız benim cok yakın arkadasımı arayarak esimin sevgilisi oldugunu ve onun kim oldugunu sölemiş o da ben baldızıyım dediğinde kız onlar kardes gibiymiş istesede istemesede bosanıcaklar demiş ve benim evimin içindeki bütün olan bitenı bilior ben yaklasık 2 saat konustum kendisiyle esim de yalan söluor dior bende onun gönderdiği msjlar war işte söledim peşimi bırakmasını falan diye onları kanıt olarak sunsam telefon konusmaları dinlense kanıtlayabilir miyim aldatıldıgımı kız ben mahkemeye cıkarım diyor ama esim onu tehdit edip kendi leyhine konusturabilir bide esim bende telefon kayıtlarını isticem senin kız arkadaşınla msjlarında gitmeye meyilliydi diye sölicem diyor ben bu durumda napabilirim elimde msjlar war ama esim inkar ediyor we buyuk ıhtımalle kızada inkar ettiricek telefon konusmalarının dinlenmesi mümkün mü bide kız sana sinir oldum söledim derse ispatlayamazsın diyor lütfen bana yardımcı olur musunuz?