Mesajı Okuyun
Old 20-09-2011, 12:22   #1
ayşe107093

Varsayılan eski sevgilim evli olmasına ragmen benı hala arıyor

7 yıl önce tanışıp 4 yıl birlikte olduğum erkek arkadaşım ayrıldığımızdan sonra evlenmiş.Evli olmasına rağmen beni hala aramaktaydı.3 yıl boyunca telde görüşmeye devam ettik.Ayda bir,iki ayda bir beni aramaktadır.Yaklaşık 1 yıl önce evli olduğunu öğrendim.Bana boşanacağını,benim onu beklememi söyledi,Eşinin ayrılmak istemediğini söylüyordu.3 gün önce beni özel numaradan aradı.Konuşurken eşi yakalamamış.Onun bende numarası yoktu.Bana mesaj çekip durumu anlattı.BEni arama tanımadığın nolara cevap verme diye mesaj attı.2 gün sonra tanımadığım bir numara beni arayıp tehdit etti.Benim eşini rahatsız ettiğimi söyledi.Bana dava açacağını söyledi.Ona cevap vermedim ama ben dava açacağım.Beni ailemle tehdit ettiler.7 yıldır eşini rahatsız ettiğimi söledi.benim telefon kayıtlarımın dökümanlarını alacağını ve beni rezil edeceğini söyledi.Halbuki eşi beni arıodu yakalanmamak için sabit nuamralardan.Ben bekarım 24 yasındayım.Eski sevgilim ise 30.Onlar evli diye haklı mı oluyorlar.Kadının suçu yok ama ben ikisinede dava açıcam.Kadına haksız yere beni suçluyorsun,o şahısa da evlenme vaat etti diye dava açmayı düşünüyorum.Yardımcı olurmusun