Mesajı Okuyun
Old 02-09-2011, 21:59   #1
seyide

Varsayılan Mal Paylasimi/Katkı Payı-Katılım Alacağı

iyi calismalar dilerim her seyden önece cok yararli bir site..
Ben almanyada yasiyorum 13 yillik evliyim ve iki cocugum var bu yillar icersinde aldigimiz mülklerde var tabiki.. birlikte calisarak tabiiri caizsse disimizden tirnagimizdan artirip aldigimiz 2002 den önce aldigimiz iki arsa var ve bunlar onun üzerinde bir daire var bnm üzerimde 2002 den sonra alinmisti... anlasmali bosanicaz ve hakkini vericem diyordu evden ayrildiktan sonra arsanin birisini sattmis orda burda yedim diyor dava falan acmadim onun sözüne inandim ve simdilerde hic bi sey alamayacaksin diyor hakkim olmadigini sölüyor ..bileziklerimi ve almanyada dogum parasi deniliyor dogum yaptiktan sonra yüklü miktarda para veriliyor onuda verdim ayrica calisan biriyim esim kadar 8 saat calismasamda bnde calistim ... üzerime düsen görevleri fazlaysiyla yaptim yani bn yillarca emek verdim hem yillarim gitti hm emeklerim hc bir sey alamazmiyim neden bayanlar hp madur oluyor neden hep biz kaybediyoruz siddet gören biziz cocuklarimiza en kötü günümüzde bile arkamizi dönüp gitmiyoruz anneyi kadini bölemi koruyorlar.. hakim simdi senin hakkin yok dermi yani elimde belgem ispatim yok die her sey onunmu olucak bnde iki cocugumla bakicakmiyim... iyi calismalar..