Mesajı Okuyun
Old 20-08-2011, 16:58   #1
madure

Soru evlilik :(( evsizlik

iyi günler ben evliyim ve 1 çocuğum var,2 sene önce boşanma davası açtım.aldatma hakaret ilgisizlik psikolojik şiddet vardı.ve bunları ispat edecek çok şahidim de vardı.eşim yalvar yakar,bi daha yapmayacağını beni ailesi ile bi daha görüştürmeyeceğini(yaptıkları manevi şiddet dolayısı ile onlar la görüştüğümde hastalandığım, bir sene ağar depresyon tedavi si gördüğüm ve her karşılaştığımız da bunun nüks ettiği doktor raporu ile sabit)söyledi
vvee... barıştıkk..ancak üzerinden kısa denecek bi süre geçmiş olmasına rağmen eşim,ailesi ile görüşmediğim için psikolojik baskı yapmaya,beni onlarla görüştürmek için beni zorlamaya (hasta olduğumu bile bile..onların bana yaptıklarını,görüştüğümüz de aynen devam edeceklerini-boşatmaya yeminliler- bile bile.. kendisi sürekli zaten görüşüyor),her gün surat asıp,kavga çıkarıyor bu onları eve getirene kadar devam ettiriyor.geldiklerinde bana ağızlarına gelen hakareti edip,sabahlara kadar hakaret etseler bile bi kenara oturup gıkını çıkarmıyor.ağzımı açıp tek bi kelime söylesem bana kızıp tavır alıyor.
bu şartlarda bu evliliğin çok süreceğini sanmıyorum.benim onlarla görüşmemem mahkemede suç olur mu?eşimin bana bu şekilde davranmaya hakkı var mı?