Mesajı Okuyun
Old 16-08-2011, 14:38   #1
Konuk

Mesaj nişanlımdan şikayetçiydim,nişanlımda annemden şikayetçi

Merhaba,

Nişanlımla 7 aydır birlikteydik,nişanı sebepsiz yere attı ayrıldık.yüzüğünü kendi eliyle verdi bana şimdi onu almak için beni tehdit etti telde sözlü hakaret,küfüre maruz kaldım.Polise giderek tehdit edildiğimi bildirdim ve şikayetçi oldum.Kendiside benden eşyaları vermememden şikayetçi olmuş.Neyse daha sonra telde beni arayarak uzlaşalım karakola gidip şikayetimizi geri alalım dedi.Şİkayetimi geri almaya gittiğimde önce onun benden şikayetini almasını söyledim.Kabul etmedi bende etmedim.Karakoldan çıktıktan sonra eşyaları ver diye arkamdan geldi annenin aklı ermiyor diyerek önce sen almalısın dedi.Annemde yüzüne sopayla vurdu.Sonra gidip annemden şikayetçi olmuş darp raporu almış.Annem barodan ücretsiz avukat isteyerek, öyle bi şey yapmadım ifadesini verdi.Annem ceza alır mı?
Ayrıca ben tehditten dolayı şikayetçi olmuştum.Savcı ifademizi aldıktan sonra hakim takipsizlik kararı verebilir mi?Bana yüzük için dava açarsa kazanır mı,yoksa mutabakatdan kazanamaz mı?Manevi tazminat davası açarsam kazanır mıyım?Elinde nişan günü çekilmiş foto var benimde,k.kartı silipim var benimde bulunuyor.