Mesajı Okuyun
Old 04-08-2011, 10:56   #1
Konuk

Varsayılan Aldatma haklarım

Eşim tarafından uzun bir süredir aldatılıyorum. Beni kim ile aldattığını da biliyorum. Bu bayan benim çevremden biri. Ancak her ikiside çok gizli ve tedbirli bir şekilde görüştükleri için onları yakalayamıyorum. Ne var ki bu bayan beni hem ev , hem cep, hem de iş telefonlarımdan rahatsız ediyor ve ettiriyor. Arattığı numaralar ise başkalarının üzerine olan numaralar. Başkalarına ait numaralar üzerinden tehdit mesajları da yolluyor. Aile bütünlüğümüze devamlı saldırıda bulunuyor. Eşimde onunla olduğunu aile bireylerimiz önünde itiraf etti. Ve hatta bir gece tartıştık ve bana yine bu kadınla olmayı istediğini söyleyerek ertesi gün evi terketti gitti. Bu kadınla ilgili konuların ve hususların aile birliğimizi devamlı huzursuz ettiği, eşimle aramızda kavga, tartışma vs yarattığı yakın akrabalarımız tarafından şahit olunmuş olaylardır.
Bu durumda ne yapabilirim. Elimde resim yok. Büyük ihtimal başkalarının üzerine olan hatlardan görüşmelerini yapıyorlar. Ancak bu kadının da eşimi bırakacağı yok. Eşimin de onu bırakacağı yok sanıyorum. bir dava açabalir miyim ? Zor bir durum içindeyim. Ne olur bana yardım edin .