Mesajı Okuyun
Old 20-07-2011, 21:36   #1
Konukleyla

Varsayılan anlaşmalı boşanma- altınlarım-nafaka-tazminat

iyi günler.. 18 yaşındayım ve bir yıllık evliyim.evliliğim ilk ayında bozuldu anlaşmazsızlıklar cıktı aramızda bi süre snra ayrılmak istediğmi söyledim önce kabul etmedi devam ettrmeye calıştık olmadı zamanla dahada kötüye gitti.en sonunda ailelere duyurduk herkez karsı cıktı bu süreler içinde cok yıprandım bu olaylar ağır gldi eşimin ve ailemin pskolojik baskıları cok fazlaydı bende dayanamayıp evden kactım iki hafta boyunca gelmedim bu süre içindede altınları benım alıp kactıgımı söylemişler kayınvalidem ve eşim halbuki altınlar kayınvalidenin evindeydi ben geri döndüğümde ailem bana sahip çıktı ve dava acma taraftarı oldular. ben anlaşmalı boşanmak için davayı actım fakat eşimden altınları istesem hakkım olurmu alabilirmiyim ve ben daha 18 yasındayım erkeklerden nefret ediyorum eşimin sayesinde üzerimde çok etkikisi kaldı çok yıprattı beni ben kadınlığımdan utanıyorum artık .kactığım için haklarımda iptal olurmu altınları nasıl ne gibi yolla albilirim kendisi sigortalı sabit bi işte calısıyo..lütfen cevabınızı bekliyorum..saygılarımla.