Mesajı Okuyun
Old 11-07-2011, 09:19   #1
Konuk

Mutsuz babalık ve kocalık görevini yapmama

Merhabalar ben 23 yıllık evliyim 18 ve 22 yaşlarında 2 çocuk annesiyim 2 yıl önce 22 yaşındaki kızım eşimin biriyle sürekli aynı yerde haftada 2-3 kez buluşup birlikte arabaya binip gittiklerini öğrenmiş takip edip onlar arabaya binerken kızımda arabaya atlamış kadının kim olduğunu sormuş kadını kolundan tutup öz kızını arabadan atmış kızım benden saklamış evde sürekli kızıma hakaretler etmeye başladı bir akşam geç yatıyorsun diye tekme tokat dayak attı çocuk yere düşünce ayağı ile tekmeledi baba neden böyle yapıyorsun sorun ne konuşalım diyen kızıma baban yok senin öldü dedi benim geçen yıl isimsiz bir telefonla konudan haberim oldu kızım ozaman bana herşeyi anlattı boşanacak olduk bir ev ve bir arabamız var arabayı vermem evin yarısını veririm al çocuklarını git dedi sonra vaz geçtik eşim birdaha yapmayacağını söyledi ama kızımla hiç konuşmuyor üniversitede okuyor hiçbir masrafına karışmadı çalışıyorum ben karşılıyorum eşim sabahın 4 üne kadar sürekli internete takılması beni şüphelendirdi konuşmaları kayıt altına aldım evli 2 çocuklu aynı yerde çalıştığı bir kadındaha bulmuş onunla konuşuyor evde bana sürekli hakaretler eder çocuklarımın yanında bile kadına sürekli iltifatlarını birbirlerine aşk mesajlarını okudum niyetinin ciddi olduğunu boşanıp onunla hayat kuracağını söylemiş elimde ilk kadınla buluştukları yerde çekilmiş fotoğrafı 2. kadınla yazışmaları ver ben boşanma davası ile birlikte maddi ve manevi tazminat davası açacağım artı hakaret davası açabilirmiyim kızıma davranışlarından ve dayağından dolayı kızım maddi ve manevi tazminat davası açabilirmi zina olayı varmı bilmiyorum kadına da aile huzurunu bozmaktan dava açabiliyormuyum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim