Mesajı Okuyun
Old 27-06-2011, 16:59   #1
Konuk

Varsayılan 3 günlük evlilik...boşanma davası

merhaba öncelikle verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim çok güzel bir site biz kadınlar için.
ben 3 günlük evli iken kayınvalidem yüzünden ayrılma noktasına geldik...evlilik birliğinden önce bize çok sıkıntılar yaşattı hiçbişeyimize biz kendimiz karar veremedik bu yüzden biraz sesimi çıkartsam saygısız bir gelin oldum fakat ben hep düzelir diye düşündüm anlatılcak çok şey var aslında fakat çok uzun...maalesef benim eşim hiç benden yana olmadı annesi bir şekilde duygusal aksiyonlarla hep kendi tarafına çekti.düğünümde bile kayınvalidemin yüzü hiç gülmedi..ve sonuç itibariyle biz balayındayken eşimin annesi ile konuşması sonucunda biz kavga ettik ve ben sinir krizi geçirdim öyleki üstümü başımı parçalıcak duruma geldim...balayımızı yarıda bırakarak birlikte döndük eşim annesinin evine gidiceğini söledi banada babamın evine gitmemi söledi bende babamın evine gitmek için evlenmediğimi kendi evimize gidiceği söledim...3 gün boyunca bekledim gelmedi sonrasında artık dayanamadım ve gelmesini bi şekilde birileriyle ilettim...geldi ama sanki karşısında düşman vardı ben senin yüzünden yapmadığım şeyi yaptım annemi ağlattım senin yüzünden dedi ve boşanmakta inat etmezsin umarım dedi...ve biz o günden bu güne ayrıyız msj attım hiç cvp vermedi email attım cvp attı ama kendisi değildi başkasına yazdırdığı bir maildi tahmin ediyorum ki bir avukatın ağzından yazılmış bir maildi...anlaşmalı boşanmak istediğini söyledi ama ben boşanmak istemiyorum...
aslında ben şunu sormak istiyorum gerekçeli hiçbir neden yok yani 3 günde ayrılmaya neden olabilcek birşey yok. çünkü sorunlar daha öncesinden yaşandı ve ikimizde kabullenip evlendik ve çok mutlu 3 gün geçirdik hemde çok mutlu taki kavınvalidemle konuşana kadar...ve birbirimizi çok severek evlendik düğünde bile videodan belli sürekli öpüp seviyor eşim beni düğünde istemeyen bir insan nasıl böyle davranabilir...gerekçe ne olabilir...ve aile büyüklerim görüşüp konuşmayı talep ettiğinde avukatımızla görüşürsünüz artık dediler ama ortada hala açılmış bir dava yok...ailem perişan ve böyle birşeyi hiç haketmedik ortada neden olmadığı içinde çok şaşkınız bu sonuca ne yapmamız gerekiyor...bütün ziynet eşyalarımda onların elinde abisine teslim ettik balayına giderken...ve hiç aynı evde vakit geçirmedik sadece düğün gecesi o kadar...ne yapıcağımı şaşırdım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...