Mesajı Okuyun
Old 18-06-2011, 12:46   #5
Konuk

Sayın Ufuk bey, değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Bilgilerinizle yolumu daha iyi görür oldum. Benim çalışarak destek olduğum zamanlardan şimdi elle tutulur hiç birşey yok, hakkımı ve yıllarca çektiğim çilenin karşılığını almak istiyorum...Bir kaç konu hakkında yine bilgilerinize ihtiyacım var; Eşimin köydeki mal varlığını belgelerle kanıtlayamam, şahit ise onun akrabalarından ancak şahitlik edecek birileri var fakat onlarda şahitlik etmezler. Daha önceki boşanma davamızdan sonra eşim emekli oldu ve emekli ikramiyesi bankada duruyor. Boşanma davası celpi eline geçtiğinde bu parayı bir başkasının üzerine yaparak kaçıracaktır ki; paranın tümünü parça parça başkalarının adlarıyla bankalarda muhafaza ediyor. Bunu nasıl engelleyebilirim, davayı açmadan önce önlemini alabilirmiyim? Ve boşanma davası süresince şuan oturduğumuz evin kirasını ödemem diye itiraz etme hakkı var mı? Gidecek başka bir yerim yok o nedenle en azından boşanma davası süresince burda barınmak istiyorum. Bir çocuğum yanımda, diğeri şehir dışında okuyor, yanımdaki çocuğum 15 yaşında, onun velayeti bana verilir mi? Tüm ilgilenen ve değerli zamanını bizlere ayıran Arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

Sayılarımla,