Mesajı Okuyun
Old 09-04-2011, 09:03   #1
Konuk

Varsayılan Eşimi facebooktan denedim, mahkemede sunacağını söyledi. bu durum velayeti almama, tazminatlara engel olur mu?

eşimle boşanma davamız sürüo.eşim i farklı bi facebook adresden denedim.bana senin oldugunu biliyorum.ıp adresinden tespit ettim iş yerinde rezil olacaksın dedi savcılık aracılıgı ile tespit etmiş olabilir mi?eşim bilgisayarı çok iyi kullanan biri deildir.yada bilgisayarı iyi bilen birisine sordu o şekilde ögrendi merak ettigim şu savcılık aracılıgı ile tespit etse benim bundan haberim olmaz mı?yani savcılık beni çagırıp bu konu ile ilgili ifademi almaz mı?yada bi kagıt gelmez mi evime.mahkemede eşim dese ki böle böle beni denio.. bana bunları bunları yazdı dese yada dökümanını çıkarsa hakim karşısında suçlu duruma düşermiyim.bu durum aleyhime olur mu?bi de facebookdan başlıgı güzeldi ama çok uzundu devamnı okumadan paylaştım ve devamında cinsel içerikli ahlaksız şeyler yazıomuş.ama bn bunun farkında deildim çnkü devamını okumadım.eşim bunların dökümanını çıkarmış ve mahkemede bunları gösterip çocugumu alıcam dedi oglum 10 aylık daha.bu çıkardıgı okumadan paylaştıgım şeyin dökümanı benim aleyhime olur mu?bilmeden yanlışlıkla oldugunu nasıl ispat edebilirim.zaten öle kötü şeyler yazdıgını görünce hemen sayfamdan kaldırdım.hakim bunlara bakarak oglumun velayetini babasına verirmi?bu iki şey mahkemede büyük ihtimalle karşıma çıkacaktır mı?bu olaylar maddi manevi tazminat hakkimi ziynet eşyalarımı ve çocuk nafakası talep etme hakkımı elimden alır mı? yapmam lazım bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.