Mesajı Okuyun
Old 06-04-2011, 11:48   #1
av.mass

Varsayılan teslim fişi ile ilamsız takibe itiraz ve itirazın kaldırılması yoluna başvurabilme imkanı

Müvekkil yem ticaretiyle uğraşmakta olup borçluya teslim fişi vererek yemleri satmış. ancak borçlu ödemeleri yapmamış ve bizde teslim fişine dayanarak borçlunun altında imzası olan teslim fişleri ile ilamsız takipte bulunduk . borçlu şahıs itirazda bulunuyor ve itiraz dilekçesinde aynen şu şekilde yazıyor.( benden alacaklı olan bu şahıslardan muhtelif tarihlerde yem aldım ve aldığım yemlerin parasını ödediğim halde bana akla gelmeyen bir tutarda borç çıkarmışlardır. ben buna itiraz ediyorum. ben adı geçen şahıslara aldığım yemlerin parasının çoğunu kendilerine ödedim kalan bakiye borcum olan 1300 tl kendilerine borcum kalmıştır.bunu kabul ediyorum diğer yüksek küsrulu parayı kabul etmem bunu açıkca söylüyorum .) Borç ikrarına vede imza ikararına dayanarak itirazın icra müdürü önünde imzalandığınıda düşünürsek 68 normunda belge gözüyle bakarakı itirazın kaldırılması yoluna başvurabilirmiyiz görüşleriniz merak ediyorum..