Mesajı Okuyun
Old 04-04-2011, 04:35   #1
Konuk

Varsayılan internet magduru

Merhaba ben bır cocuk annesı bekar bayanım bundan 3 ay once ınternetten bırıyle tanıstım kendısı alman ve orada yasıyor evlenme teklıf ettı kabullendım cocugumla benım pasaportlarımızı bıle cıkardık su an emın degılım ama sanırım hamıleyım
benım ıcın acı bır durum bu 16 yasında oglum vr ve ılk defa bır adamla tanıstırdım oglumu cocugumla ben cok guvendık bu sahısa
ve asla para alısverısımıy olmadı bunuda ıspatlayabılırım
sımdı arıyorum fakat kendısı ortada yok !
telefonlarıma cıkmıyor maıllere donmuyor
ama sırket web sıtesınden tutun ev telefonlarına kadar hepsı bende var ve bırlıkte seyahatlerde cekılmıs cocugum o sahıs ve bana aıt geyı vıdeoları resımler mesajları maıllerı hepsı cok fazlaca bende mevcut
bu sahısın ne yapmaya calıstıgını ben anladım anlamasına olayıda gec kaldım ..sanırım bu sahıs ya evlı yada baska sey var ortada bılmıyorum ama dusunuyorumda evlı olsaydı camera ıle her gece her gece konustuk cocuguyla tanıstırdı camerada sırket adresını telefonlarını bılıyorum aradım kac kez! mantıgım almıyor
sorum su almanyada yasayan bu sahısa dava acabılırmıyım
eger bebek varsa ne tur bır dava acabılırım turkıyeden oraya maddı talebım yok sadece oyuna geldıysem ceza almasını ıstızorum ınsanların hayatına ıstedıklerı yalanlarla gırıp bu sekılde tecavuz etme hakkını bulmasınlar ıstıyorum kendılerınde.cocugum ogrenırse gozunde kucuk duserım eger bebek yoksa bıle bu hareketı mayur gorulebılırmı dava acarsam !sımdıden tesekkur ederım Iyı calısmalar