Mesajı Okuyun
Old 01-04-2011, 20:36   #1
Konuk

Varsayılan evlenme vaadiyle kandırma tehdit ve hakaret

Merhaba,
bundan 9 ay öncesine erkek arkadaşımın cinsel saldırısına maruz kaldım.Erkek arkadaşım ilerde evlenceğiz sözü verdiği için ilişkimizi devam ettirdim.benim aile yapımı,benim bakire olduğumu biliyordu.O an inanmak zorunda hissettim kendimi.Ailemden ve çevremden korktuğum için sustum.İlişkiden 15 gün sonra msn'den bana ilişkimize ısınamadığını ayrılmak istediğini söyledi.ben 4 gün boyunca hareketsiz yattım kimseyle konuşamadım.Anneme anlattım güçlükle.bana kızdı neden enbaşta söylemediğim için.
En kötü darbe şahsın annesinden geldi."Kızım 21.yy diktirirsin ya bişey olmaz".Yazık bi anneden neler duydum.Suç duyurusunda bulunduk.Evlenme vaadiyle kandırma konulu bir dilekçe yazdım.Elimizde ses kaydı var.geçmişe dönük mesajlar ve ciddi düşündüğüne dair bir tanık.Şahsın annemle olan telefon konuşmasının İçeriğinde" oh iyi yapmışım gene olsa gene yaparım,defolun gidin başımdan bak onu yapmakla kalmaz daha beter yaparım"diyor.ama savcı bu ses kaydını dinlemedi.geçmişe dönük mesajlarıma bakmadı.Dilekçemi verdim 15 gün 1 ay aradan sonra savcı bey beni arayıp nasıl olduğumu,iş arayıp aramadığımı sordu şaşırdım.
yeni yıldada aradı yeni yılımı kutlamak için.bir kez daha şaşırdım.Sonra savcı bey reşit olduğum için tehdit ve hakaretten davayı açtı.Reddettim,reşitsin dedi.benim için diğer konu önemli savcı bey benim hayatım karardı dedim,mahkemede konuşulur dedi.ben bu yola canımı koydum dedim çıktım oradan.
benim psikolojim çok bozuldu.Psikiyatride tedavi görüyorum 7 aydır.bir çok kez ölmeyi denedim bir çok kez çatıya çıkıp atlamayı denedim ama olmadı yapamadım.
Hukuk ile savaşma kararı aldım.kadın haklarına başvurdum.basın-yayın yolunada başvurmak istiyorum.benim hayatım karardı.bir hayat karartmanın akıbeti sadece tehdit ve hakaret olmamalı.Teşekkür ederim herkese.