Mesajı Okuyun
Old 11-03-2011, 10:38   #4
Konukaylin

Varsayılan sayın ekici

beni yanıtladığınız için size çok teşekkür ederim,şöyle anlatayım o şahsın bize açtığı dava bana iftira ettiler davası evet doğrudur,benim ondan aldığım 230 tl nafakadan başka gelirim yok,ayrıca size üstü kapalıda olsa anlattığım konuları avukatıma anlattım,ama benim sadece boşanma davasında ucuz yollu tuttuğum bir avukatım vardı diğer açılan davada beni savunacak bir avukatım yoktu,karşı tarafında iki avukatı vardı ve doğal olarak kazandılar,zaten kızımda şikayetini geri çekmiş,oysa kızım yanımda olsaydı o sadece benim değil ikimizin yaşadığı herşeyin yakın şahidi,kızım ve ben şiddet gördük,ben dayak yedim,morluklarla gezdiğim zamanlarda sadece kızım vardı yanımda ve o adam şu an bana yaptıklarının cezasını çekmeden rahatça yaşamakta,onca çalıştığım ezildiğim yıllarda kazandığım herşeyi ona bırakıp kaçtım ve bir tek kuruş almadım,istememde yeterki o insandan kurtulayım ama kurtulamıyorumda ve mahkemeler hiçbirşey yapamıyor,adam hala beni tehdit ediyor seni çürüteceğim diye,boşanma kararı verildi ama temyizde,ve birde üstüne açılan bu dava soyadı üzerime yapıştı kaldı ,böyle insanlardan kim ve nasıl koruycak bizi,lütfen bana bir yardım benim şu an bir avukatım yok ailem zor durumda param yok,güçsüzüm,zaten yeni bir davayla uğraşacak gücümde yok sadece sükunet istiyorum ve o şahsın soyadından kurtulmak ve yeniden soruyorum aileme ve bana açılmış ve kazanılmış bu dava da temyizde dönüşü nasıl olur ve biz bu insana neyimizi vereceğiz yoksa onun dediği gibi hapsi boylayacağız mı?saygılarımla hoşçakalın