Mesajı Okuyun
Old 05-03-2011, 12:09   #3
avsenanur

Kıymetli meslektaşım öncelikle zaman ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim.Karşı taraf karşı dava açmışlardı.Onların tüm talepleri kabul olundu benim tüm taleplerim reddolundu
Sizinde belirttiğiniz üzere tüm delillerle müvekkilin maduriyeti ortaya konduğu halde nasıl böyle bir netice ortaya çıktı anlamıyorum ve sizinde dediğiniz gibi aslında davaları kendimizle özdeşleştirmemiz doğru değil bende bunu genelde yapmam ama kadının durumu öyle içler acısı ki elimde olmadan galiba duygusal davranıyorum. Karşı taraf 6 yaşındaki çocuğu müvekkile vermiyor da göstermiyorda kadının babası kızından ayrı bana avukat hanım çocuğu almayalım biz bakamayız köylük yerde diyor mahkeme görüş günleri verdi ama para olmadığından icrayla görüşe gidilemedi ve nerdeyse ayda en az iki kere arayıp çocuğu ne zaman göreceğini ağlayarak soran bir kadın... en son olarakta hastalığı ilaçlarla iyileşmediğinden yeni bir yöntem denenerek tüm hafızasının silinmesi ile tedavi görecek olması beni öyle üzdü ki... en son bişi sorabilir miyim? Daha önce tayini çıkmadan önce bayan bir hakim vardı ve o tedbir nafakasına hükmetmişti dava kesinleşene kadar onu almaya devam edebilir miyiz? selamlar saygılar