Mesajı Okuyun
Old 17-02-2011, 11:30   #1
zor durumdayım

Varsayılan eşim ceza alsın istemiyorum çünkü ruh hastası

öncelikle vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim.ben 4 yıllık evliyim eşimle sürekli tartışıyorzu 2 yıl önce eşime darp ve hakaret davası açmıştım şikayetimi geri aldım.sonra hakim karşısına çıktık şikayetimden vazgeçtim.yine eşim bana şiddet uygulayınca tekrar şikayet ettim aileler vazgeçirdi en son ocakayında 2 ay önce yine karakolluk olduk ve şikayetçi oldum bwenim boğazıma sarılmıştı boğmak için bende eline çatal batırdım karşılıklı sanık ve müştekikonumundayım davamız mart 22 sinde.ama ben ailemin yanına geldim 2 buçuk aydır ayrıyım buraya geldi ve barışmak istediğini ailemin memleketine tain istiyeceğinin ev tutmamı söyledievi tutturdu beni ailemin memleketine gelerek 2 gün burda zaman geçirdi.14 şubat sevgililer gününde beni yine dövdü tekrar boğmaya kalktıkollarımı morarttı bende kendimi savundum.şuan tekrar şikayetçi olmamı söyledi avukatı boşanma davasını bugün açtım.şu surum olacak bu kadar darp ve hakaret davasında eşim hapis cezaı alırmı ben alsın istemiyorum çünkü adam ruh hastası devlet memuru işinden olur ve hapse girerse tekrar çıktığında bana zarar verir bütün tartışmalarımızda basit yaralamalar oldu şimdiden çok teşekkr ederim