Mesajı Okuyun
Old 08-02-2011, 13:37   #4
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan babsi
Sayın avukat Ufuk bey, cevabınız için teşşekkür ederim..Verdiğiniz bilgiler çok yararlı oldu. Tek bir sorum daha olacak: Canlı şahitlerimin olması yeterlimidir, eşimin yaşadığı yanlış hayatı ispat etmek için? İnternetten bulduğum resimlerde, eşimin kadınlarla olan görüntüleri oldukça küçük çıkmış kalabalığın içinde..ve resimlerde elele veya samimi bir pozisyondamı görünüyor olması lazım..çünkü masada yanyana veya karşılıklı oturmuş içerken görünüyor..böyle olması bile haklılığımı ispat etmek için yeterlimidir? ve olduda ben onun gerçek gelirini, belgelerle ispat edemedim çünkü bunlar üzerinde oynayabilirler, çevresi buna müsait... yaşadığı hayat, kredi kartı harcamaları, kendine ev tutmuş olması,benim çocuklarımla oturduğum evin masraflarınıda karşılıyor olması,....ekonomik durumunun iyi olduğunu ispat etmeye yeterlimidir? Cevabınız için tekrar teşşekkürler.

Sayın Katılımcı,

Eşinizin uzun süredir ayrı yaşıyor olması, kendine ayrı bir ev açmış olması,gece hayatına düşkünlüğü ve bununla ilgili çeşitli fotoğraflar, tanık beyanları, kullandığı telefonun dökümleri, kredi kartı harcama tutarları vs.. hepsi delildir. Davada kullanılabilir.

Çalıştığı yerdeki pozisyonu en az ne kadar lira ücret alabileceği, işi ile ilgili düzenlediği veya imzası olan evraklar ve bununla ilgili tanık beyanları, kullandığı araba veya telefonun şirkete ait olması gibi artı değerleri de mali gücünün yüksekliği, harcamalarının düşüklüğü anlamında delil olarak ileri sürülebilir.

Daha fazla ayrıntı için bir avukattan DOĞRUDAN destek almalısınız.

KAHDEM'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Saygılarımla,