Mesajı Okuyun
Old 30-01-2011, 20:51   #21
av.yağmur deniz

Alıntı:
Yazan Av.Mustafa Çiçek
Sayın Şenoğlunun ve diğer benzer yanıtlara katılarak; soruyu soran meslektaşıma şunu söyleyeyim. Bunca yıllık meslek hayatımda, itirazla tutukluluğun kaldırıldığına (çok çok özel durumlar(!) dışında)tanık olmadım. Siz itirazı nereye yaparsanız yapın, sonuç hep aynıdır. Canınızı sıkmayın. Bu kadar ciddi yanıtların yanında benim de yanıtım bu olsun kabul ederseniz.
Aslında üzücü de olsa ben de aynı kanıdayım.Nitekim itirazım da reddedildi.Olay cinsel istismardı.Savcı birgün önce mağdurun annesini dinlemiş- ki sanığın da annesi-ve duruma çok üzülmüş anne kanser hastası ve sanık tedaviye götürüyor,başka kimsesi yok annenin çok hasta.Savcı ifadeyi aldı ve durumu bana anlattı ben de tutuklamaya sevkedecek misiniz dediğim de ben sevkedeyim ama sorguda serbest kalır siz de şunları söyleyin dese de mümkün mü savcı bey siz bizzat aileyi görüp etkilendiniz ve tutuklama istiyorsunuz hakim dünden tutuklar dedim ve sonuç böyle. Aile hergün başımda, mağdur yurda yerleştirildi ve olay bayan olarak beni de üzüyor.Velhasıl zor bu meslek.Suçluların tarafında olmak ve cübbeyi giyince herşeyden arınmak çok zor.