Mesajı Okuyun
Old 26-01-2011, 21:23   #1
Konuk

Mutsuz ÖlÜmle Tehdİt Edİlİyorum.

Merhabalar
Amacim Sadece Hukukİ YÖntemlere BaŞvurmadan Önce Bİlİr KİŞİlerİn Fİkİrlerİnİ Almak Ve Yapabİleceklerİmİ ÖĞrenmek.bu Konularla İlgİlİ Yapabİleceklerİmİ Bİlmİyorum.
HenÜz 21 YaŞindayim Bundan 3 Yil Önce Ne Yazik Kİ Evlİ 34 YaŞinda Bİ Adamla TaniŞtim Sevgİlİ Oldum.bana BoŞanacaĞini SÖyledİ MutsuzluĞunu Kanitladi Tabİ Ben De YaŞimin VerdİĞİ Cahİllİkle İnandim.ancak Tam 2 Yildir Resmen İŞkence GÖrÜyorum.ne İŞ Yerİmde Ne Evİmde Huzurum Yok..bazen Aİlemİ Bazen Benİ Bazen De Kendİsİnİ ÖldÜrmekle Tehdİt Edİyor Benİ..mesela Bİr GÜn GetİrdİĞİ Bİr Sİlahla Kendİsİnİ Vurmaya KalkiŞti Ve Bunun Benİm Üzerİme KalacaĞini İddİa Edİyordu.ÇÜnkÜ Evde Yalnizca İkİmİz Vardik Ve Sİlahin Mermİlerİne Kadar Parmak İzlerİmİn Olmasini SaĞladi..her İstedİĞİnİ Yapmak Zorunda Kaliyorum.İstedİĞİ BİrŞey OlmadiĞinda Evİme Gelİp Bana Saldiriyor DÖvÜyor Ve Cİnsel İstİsmarda Bulunuyor.gelmese Bİle Mutlaka Telefonda Senİ ÖldÜreceĞİm Dİye BaĞirip ÇaĞiriyor SÜreklİ Hakaret Edİyor.sÜreklİ Korku Halİndeyİm.bİr Tane ArkadaŞim Bİle Kalmadi Aİlemİn Yanina Gİtmemİ Bİle Yasakladi.ayrilmak İstedİĞİmde Hem Saatlerce Hakarete Hem De Şİddete Maruz Kaliyorum..ben Bunlari İspatlayacak Delİllere Sahİp DeĞİlİm Ancak Ev ArkadaŞlarimdan Bİrİsİ YaŞadiklarim İÇİn Bana Şahİt OlabİleceĞİnİ SÖylÜyor.sadece Korkuyorum Çevresİ Çok GenİŞ Çevresİndekİ Sevenlerİnden De Korkuyorum.Şİkayette Bulunsam Tek Şahİt Yeterlİ Gelİr Mİ?kendİsİ EĞİtmen Benİm YaŞadiklarim Delİlsİz Şeyler,bana İnanilir Mi? ÇÜnkÜ Bİlİyorum Kİ Kendİsİne Mahkemede Takİpsİzlİk Karari Verİlİrse Bu Kez Benİ ÖldÜrÜr.bana Fİkİr Verebİlİr Mİsİnİz LÜtfen.