Mesajı Okuyun
Old 26-01-2011, 01:29   #1
zeyno34

İnceleme boşanma kararı aldım eşimden takılarımı istiyorum sigortasız işte çalışıyor ve mal varlığı yok bu durumda takılarımı alabilirmiyim

öncelikle merhaba 200o yılında eşimle evlendik evliliğimiz ilk başlarda sorunsuz sürdü fakat sonrasında tartışmalar kavgalar başladı hakaret toplum içinde gurur kırıcı sözler vs.zaman geçtikçe eşim dahada çekilmez bi hal aldı içki içip bağırıp hakaretler tehtitler aldım aileme yakın biyere taşındık orda sorunlar daha da büyüdü boşanma davası açtım eşim pişman olduğu söyledı alkol kullanmıyacam dedi fakat aynı şeyi yine yaptı 1 ay sonra ailemin yanına tekrar gittim yine boşanma davası açtım ve bu esnada eşimden sürekli hakaret tehtit aldım mesaj yoluyla savcılığa suç duyurusunda bulundum mesajlarda delil olarak dosyaya eklendı ve ben eşime yıne gerı geldım bunların üzerıne ailem bu durumdan sonra benimle görüşmek istemedı yaklaşık 7 aydır ailemle görüşmüyorum şu 7 aydır ailemin arkamda olmadıgı ima ederek içip eve gelıp hakaretlerine şiddetine maruz kaldım ve şikayetçi oldum fakat rapor almadım şuan savcılıkla bununla ilgilide dosya mevcut 2 farklı şikayet dosyası var ve eşimde içkiliydim ne yaptıgımı bılmıyordum dıye ifade vermiş ben davamı geri almadım şuan eşimden ayrıyım maddi gelırım yok iş arıyorum eşimin hatalarından dolayı aile baglarım tamamen koptu 3 tanede çocugum var şuan eşimin ailesi bakıyor ve velayetlerini eşime vermeyı düşünuyorum çocuklarım belli bir yaşa gelene kadar sizce bu düşüncem doğrumu? boşanma davası açmak istıyorum maddi manevi hakkım neyse almak istıyorum birde takılarımı eşim bozdurdu şuan sigortasız bir işte çalışıyor mal varlığıda yok takılarımı alabılırmıyım ödeme gücüm yok derse alamamam söz konusu olabılırmı nafakada vermek istemiyor hapis yatarım yine vermem diye mesaj yazdı hiç bir talepte bulunmadan anlaşmalı boşanmamıza aksi halde davaya katılmayıp katılsada eşimi sevıyorum boşanmak istemıyorum dıye ifade verecegını söyluyor yapmam gereken ne lüften yardımcı olun çok magdur durumdayım şimdiden çokk teşekkür edıyorum saygılar.