Mesajı Okuyun
Old 22-12-2010, 12:57   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma kesinleşmedi, başkasından kızı oldu bunun cezası yok mu?

ben severek ve kaçarak evlendigim 2 yıl evliligimi beni aldattıgı için.aldattıgı kızın yaşı küçük oldugu için.nikah yapmak zorundaymış.benden nikahı istedi.ben kabul etmedim elimden geleni yaptım.mahkeme açmış ben boşanmak istemedigimi söyledim.bi yıl kadar mahkememiz sürdü.ben mahkemedede söyledim beni aldattı diye.hakim şahit istedi.bende internette resimleri vardı.onları çıktısını alıp mahkemeye sundum.ama zina suç olmadıgı için bişey yapamadılar.ve boşanmamıza kara verdiler. 30 haziran 2009 da boşandım.bu evlilikten çocugum olmadı.olabilirdi ama eşim olacak insan istemedi.bu yüzden zaten iki tane çocugumu aldırttırdı bana.sonundada anlaşamadık boşandık.evliligimiz içinde parası olmadıgı için kendininde beş banka ya borcu oldugu için.benim kimligimi alıp kimlik bilgilerimle internetten adıma kredi kartında bulunmuş.eşya alabilmemiz için adıma kredi kartı çıkarttı.ben başta kabul etmedim.ama çalışırım öderim enazından şimdi bu sıkıntıdan kurtulalım deyip beni ikna etti kabul ettim.mahkemede söyledim ama hakim onu göz önünde bulundurmadı.başka dava açın dedi.bende ugraşmak istemedigimden konuyu kapattım.enazından tazminat ödesin.hem beni aldattı.hem kredi borcu üstüme kaldı.bunun acısını almak istedim.ama temyize götürmüş davayı.şimdi ordan sonuç bekliyorum.ve bu süre içinde o kızdan çocugu olmuş.7 aylık bi kızı.şimdi ben ist.da ikamet ediyorum.o marmariste.işe başlamak için muhtardan ikamet almam gerekti.ama 15 gün önce kaydımı nüfustan sildirip tekrar marmarise aldırmış.davamız temyizde oldugu için.hala karı koca sayılıyormuşuz.öyüzden buna hakkı varmış.şimdi ben ne yapabilirim .bunun bi suçu cezası yokmu.bu kara gelene kadar hep böyle kaydımı aldırtabilirmi.şimdi yine adıma kredi kartı çıkartabilir diye korkuyorum.marmariste onu herkes tanır.kimse ona bişey yapamıyor.bana yardımcı olun.bilginize ihtiyacım var.neden zina suç degil.o kıza neden ceza vermiyorlar.benim iki çocugumun ölümüne sebep oldu.yaşı şimdi ondokuz olmuştur.nasıl aileler varki kızlarını evli adama veriyorlar.eger hala karı koca sayılıyorsak bunlar cezasını çeksin istiyorum.biz aslında kocamla birbirimizi çok sevdik.6 sene evliligim böyle sonuçlanmamalıydı.hala seviyor bence o yüzden böyle benle ugraşıyor.şimdi kaydımı nasıl geri alacam.şimdiden teşekkür ederim.verdiginiz bilgiler için.