Mesajı Okuyun
Old 22-11-2010, 13:37   #1
LÜTFİYE

Soru Davası reddedilirse, 2 sene sonra tek celsede boşayabilir mi?

Merhabalar öncelikle yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
benim sorunum şöyle:eşim 2008/11 ayda bana boşanma davası açtı başka bir kadın yüzünden.bende haksızlığını mahkemede ispatladım 4 yaşında bir kızım var.mahkemede hakim bana ve kızıma 400tl tedbir nafakası bağladı.eşim mali müşavir (VE X FİRMASINDA DA MALİ İŞLER MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞIYOR AMA SGK SIZ İSPAT EDEMİYORUM.) olmasına karşın 2 yıldır tek krş.ödemedi.verdiği adresler kendi ikametgahı değil icra yapamadım.ceza davası açtım toplu nafaka borcunun cezai müeyyidesi yokmuş BERAAT etti.mali müşavir olduğu için mükelleflerine yazı yazıldı alacağın 3.şahışlardan tahsili için onuda alamadım çünkü yazının gittiği ayın muhasebe ücretlerini ödedikleri için ordan da bir sonuç çıkmadı.üzerine kayıtlı malı yok.yeni araba almış abisinin üzerine kayıtlı.şimdi boşanma gerçekleşince NAFAKAYI ÖDEMEYEN TAZMİNATI HİÇ ÖDEMEYECEK. neden hep kadınlar madur oluyor.hem haksız hem boşayacak hemde tek krş ödemeyecek.
DAVAYI RED ETTİRİRSEM 2 SENE SONRA İLK MAHKEMEDE BOŞARMI BENİ.HAKLARIMI ALMADAN BOŞANMAK İSTEMİYORUM.

NE OLUR YARDIM EDİN NE YAPMALIYIM?

YOKSA TEK ÇOCUKLA ORTADA KALDIM NE OLUR YARDIM EDİN.LÜTFEEENNNN....

SAYGILARIMLA...