Mesajı Okuyun
Old 29-10-2010, 13:24   #10
Konuk. Üye...

Sayın Cengiz Aladağ, bana defterdarlıkta muhasebe müdürlüğünde söylenen 1 yıl daha bekleyebileceğim şeklinde idi. Bu sebeple 1 yıl bekleyeceğimi sandım.Sonuç olarak bizler CMK da işin maddi boyutundan çok savunma ile ilgiliyiz.
Ben mağdur olduğumu Sayın Ali Aydın'a, kendisi HSYK ya seçilmeden önce bildirmiştim. O zaman kendisi başkandı, şimdi vekili var. Yukarıda Allah var, ne ben Ali Bey'i tanırım ne de o beni tanır, ama bu kişi kendi başkanlığı döneminde yaşanan bir sıkıntı sebebiyle benim derdimle ilgilenmiş ve mağduriyetimin önüne geçmişse ben bu adama saygı duyarım, şükranlarımı sunarım. Ben de onun yerinde olsam aynı şeyi yapardım, bunun aksini yapan kim olursa olsun yanlış yapmış olur. Sorunun hatırlı insanların araya girmesinden ziyade benim talebim ve uğraşım sonucunda ve eski başkan ile bu konuda çaba sarfedenlerin hakkaniyeti gözeterek verdikleri katkılar sebebiyle çözüldüğüne inanıyorum, aksini düşünmek fikir özgürlüğüdür, saygı duyarım.
Kısacası, sonuç olarak benim bir hakkım vardı ve ben bu hakkı müdafa ile temin ettim, başardığım için mutluyum.
Bütün meslektaşlarımızın hakkettiklerini alması dileği ile...