Mesajı Okuyun
Old 07-10-2010, 14:29   #5
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan yeditepelişehir
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.Sulh ceza vermişti kararı demek ki ona itiraz edeceğim.Mağduru başka bir cmk dosyamdan dolayı biliyorum.O dosyanın ilk duruşmasında da hakim şahsın konuşamadığını zaten kendisi tespit etmiş ve müdafi istemiş diğer duruşmaya.Bu durumda jandarma karakolunda müdafi huzurunda alınan ifadesi gerçekten düşündürücü bence.Şüphelinin savcılıkta müdafi huzurunda ifadesinin alınmamasındaki eksiklik ve hukuka aykırı delil konusunda da hemfikiriz.Salı günü tutuklama kararı verildi,bugün itibariyle tüm fotokopiyi aldım ve sanki vekalet almışcasına güzelce hazırlanıyordum ki şüphelinin ailesi kendileri vekil tayin etmekten bahsettiler ki normaldir.Lakin bana haber verilmesini söyledim bu durumda.Bir ben bir de onların vekalet verdiği yada vereceği meslektaşım farklı itirazlarda bulunmasın diye.7 gün dolmadan bir süre beklemeliyim sanırm.Nerdeyse bir saate yakın iyice bilgilendirmeme rağmen insanlar tatmin olmadı ama bir meslektaşımdan gelen telefon neticesinde taş çatlasa on dakikada görüştüklerive tatmin oldulklarını şeklinde bir izlenim edindim.meraktayım gerçekten işin sırrı konusunda.Bu da ayrı bir konu

Aldırmayın; bazıları ağzıyla kuş tutabiliyor.
Siz, göreviniz devam ettiğine göre, beklemeden itirazınızı yapınız. Kolay gelsin.