Mesajı Okuyun
Old 25-09-2010, 01:58   #1
ylzkdr

Varsayılan aile malına katkıda bulunma

merhabalar.2000 yılında eşimle evlendik 2005 yılına kadar 2 cocuk büyüttüm ve 2005 yılında calısmaya basladım bu seneden sonra esimin babasının olan bina üzerine esimle birlikte baska kimsenin katkısı olmadan evyaptık eve maddi manevi katkım oldu ama hala bina tapusu babası uzerıne ıdı. babası bunu bıze koz olarak kullanıyor ve bu konuda sorun yasıyorduk esimden defalarca evın uzerıne satısını almasını ıstedım ama yapmadı bu yıl bu yuzden buyuk br kavga ettık esim beni evden kovdu evde hıcbır hakkım olmadıgnı ıdda ettı su an kendısı evı terk ettı sırf bu sebebpden bosanacagız. Esimin ailesinin kotu nıyetısoz konusu bosanma gerceklesırse yasadıgı kotu olaylar ve ugradıgım haksızlık goz onunde bulundurulurmu evden dogan hakkım nedenı ıle tazmınat alabılırmıyım ve bu olay yuzunden esımden sıddet gordum darp raporum var cocuklrımın velayetı nafaka taleplerım nasıl degerlendırılır bılgılendırırmısınız?bu arada hala ucretlı ogretmen olarak calısıyorum. Davayı acmıyor benım acmamı ıstıyor maddı olarak benı madur edıyor ne yapmamı tavsıye dersınız?tesekkurler