Mesajı Okuyun
Old 05-09-2010, 22:51   #1
Konuk gri

Varsayılan Kararla Beraber Yükseltilen Nafaka İçin Haciz

Boşanma davası sürerken hakim bana tedbir nafakası bağladı ve son duruşmada boşanma kararını açıklarkende nafakamı yükseltti.Fakat birkaç ay geçmesine rağmen avukatım yeni nafakamı hacze koymadı avukatım her ay beni bir sonraki aya alacaksın diye erteliyor bu duruma bir anlam getiremiyorum hukuk bilgim yok bu eksikliğimden dolayı umarım sıkıntımı anlayabilirsiniz.Avukatımı gözden çıkarmak istemiyorum ama boşandığım eşime acımaya başlaması onun düştüğü duruma benim durumumdan daha çok acıması beni sinirlendiriyor ki eşim başka bir kadın için çocuğumu ve beni terk edip gitti.Avukatıma haksızlık etmemek adına sizlerden yardım istiyorum açıkçası avukatımın bu tavrı benim ona olan güvenimi çok sarstı hakkım olan nafakayı aylardır bekliyorum.Avukatıma güvenmeye devammı etmeliyim bilemiyorum.Lütfen benim anlatmaya çalıştığım durumu beni avukatıma olan güven sarsıntımdan dolayı yargılamazsanız sevinirim.Sorulara verilen cevapları göz gezdirdim ve genel de avukatınıza güvenin gibi sözler kullanılıyor ben ise güven sorunu yaşıyorum avukatım yanlış yapıyor mu yapmıyor mu.