Mesajı Okuyun
Old 19-08-2010, 06:44   #1
Konuk

Mutsuz kızımı baskı uygulayarak görümceme evlatlık aldılar

ben küçük yaşta evlendim eşim eve bakmıyor sürekli bankalrdan para çekiyor içgi içiyor borçlanınca ailesine borç ödetiyor onlarda biz size bakıyoz diye banim aşırı baskı beni yönetme aşırı disiplin ben evin bir geliniydim artık benim hayatım diye bir şey yok yaptıkları yardımsa onlardadan yiyecek ve torunlarının ara sıra okul harçlıkları gerisi oğlunun asılsız yere borcu evimi bile benimsetmediler süreli laf sokmalar görümcemin çocuğu olmuyo ona çocuk vermem için baskı eşime dayanamam diyorum dinlemiyo bagırıyo kaynanam çocuk vermessen ne evime ne ölüme hakkım haram olsun diyo bu senin kaderin diyo elim onlara mahkum boşanmak ayıp çaresiz üç çocuk var yedi sekiz senelik evlidim kızımı eşim hastaneden beri ablasına verdi ondan sonra daha acı yıllar şimdi kızım 16 yaşında ama sorun kızımın velayeti kızımın doğum raporu benim üstüme yasal olmayan yoldan nüfusta tanıdıkları varmış doğduktan üç ay sonra nüfuskağıdını aldılar benim rızam olduğuna dair hiç imza yok şimdi ben iki yldır eşimden ayrıyım boşanma davasında bu olayı delil olarak kullana bilirmiyim ve kızım üzerinde görmek bile olsa hak iddaa edbilirmiyim