Mesajı Okuyun
Old 17-07-2010, 03:46   #1
Konuk

Soru ısrarla aynı kadınla aldatılıyorum

mrh beş yıldır evlıym.ilk yılın ardından sorunlar basladı.esım sureklı dısarıda arkadaslarıyla vakıt gecırmek ıstıyordu bana ve eve karsı ılgısı azalmıstı bırı oldugundan suphelenıyordum ama ıspat edemıyordum bı cok kez benı evden kovdu sureklı ınkar edıyordu evlılıgın 2.ve3. yılında cok kez ailemın yanında kaldım ama kadının kım oldugunu ogrenme hırsım yuzunden hep gerı dondum kadın 7yas buyuk evlı ıkı cocugu var ve karsı sokagımızda oturuyor herseyı ogrenmeme ragmen vazgecmedıler bende esıne bıldıgım herseyı acıkladım bıttıgıne bı sekılde ıkna olarak gerı dondum cunku esım hıc bosanmaya yanasmadı aynı ıs yerınde calısıyorduk ve herkesın dılındeydık gercekten cok yıprandım dondukten sonra esımın degısımı uzun surmedı bu arada cocugumuz oldu suan 15 aylık sureklı acıklarını yakalıyorm ınkar edıyordu bu aksam tlf ayrıntısına ulasmayı basardım tabıkı yıne o numara cok uzattım neyse suan elımde ıspatım var esım bosanmak ıstemıyor bosanma uzun surermı kadına ve esıme maddı manevı tazmınat davasıda acmak ıstıyorum oglumun velayetını alırım dıye dusunuyorum suan calısmıyorum avukat ıcın ne yapmalıyım bosanma dılekcesını kendım hazırlayabılırmıyım burası kucuk br yer arzuhlcıler yazmak ıstemıyor avukata verebılecek paramsa yok ayrıca ısyrımdem aldıgım tazmınatımı ısyerı acması ıcın esıme verdım nasıl gerı alabılırım