Mesajı Okuyun
Old 12-07-2010, 23:34   #1
Konuk

Varsayılan Israrlı Takip

yaklaşık 5 senedir eski bir personelim tarafından ki benden yaşça çok küçük sürekli olarak taciz ediliyorum. hem telefonla taciz ediyor hem de işyerlerimde rahatsız ediyor. dava açtım, iyice saldırganlaştı, kızım evde yalnızken kapıya dayandı. polisi aradım, polislerden önce eve gittim üzerime saldırdı. rapor aldım tekrar mahkemeye verdim. mesajları gittikçe daha da çirkinleşiyor. yanlış anlaşılmasın cinsel hiçbir msj yok. takıntıları yüzünden benim başkaları ile ilişkim olduğunu düşünüp bunu kanıtlayacağını söyleyip duruyor. şu sıralar yeni işyerime de mektuplar bırakmış. biraz önce tehdit içeren bir msj daha attı. bununla ilgili ne yapabilirim. o kadar davadan bir sonuç çıkmadı. adam hala üzerime geliyor. yasalar neden tacizde bizi korumuyor. birşeyler olduktan sonra mı harekete geçecekler. kızımın psikolojisi bozuldu, derslerini etkiledi. ben çıldırmak üzereyim. telefonumda 9 adet farklı numarası var hepsini engelledim. ama hergün yeni bir numaradan arıyor, msj atıyor. numaramı değiştirmek fayda etmiyor çünkü ne yapıp edip buluyor. iş yerimideğiştiriyorum, buluyor. ne olur bana bir yol göstersin birileri.