Mesajı Okuyun
Old 05-07-2010, 14:03   #1
ozkan_kulu

Varsayılan Dört yılda iyi bir ortalama ile mezun oldum.

Merhaba;
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini Yeni bitirdim...Fakülteyi dört senede ve iyi sayılabilecek bir ortalamayla bitirim...Şimdi vakit kaybetmeden stajımı başlatarak mesleğin uygulama kısmını ögrenmek istiyorum...

Gerek bulundugum okulun akademik kadrosunun kalitesi gerekse de egitim hayatımın başından bu yana hukuk alanına olan kişisel ilgim ve merakımdan dolayı iyi bir egitim aldıgımı düşünüyorum ve İyi bir hukuk bürosunda meslege başlayarak kendimi hukuk alanında geliştirmek ve hukukun uygulama alanını öğrenmek istiyorum…İcra dahil bütün hukuk alanlarında ayrım yapmadan elimden gelenin en iyisini yaparak calışabilirim… İcraya gitmemek gibi kaprisleri olmayan,seyahat engeli olmayan, calıskan,diksiyonu düzgün,konuşma ve ikna kabiliyeti yüksek ve grup calısmalarına uyumlu biriyim,ayrıca sigara ve alkol da kullanmıyorum. Yanında calışarak kendimi geliştirebileceğim ; bilgi, birikim ve tecrübelerinden yararlanabilecegim iyi bir hukuk bürosunda staj süresiyle sınırlı kalmadan uzun süreli calışmak istiyorum...Gerek duyulması halinde cv yollayabilir ve görüşmeye gidebilrim..

ozkan_kulu@hotmail.com
ozkanmusaogullari@gmail.com