Mesajı Okuyun
Old 11-06-2010, 08:32   #1
Konuk çiğdem

Soru Ceza Davasi / Boşanma davam sürüyor çocuğun baba ile kişisel ilişkisi

Merhaba: Benİm Darp Davam Var. EŞİm Daha Önce 29/04/ 2008 Tarİhİnde İlk Darp Davasi GÖrÜldÜ . Hakİm EŞİme 5 Ay Hapİs Cezasi VermİŞdİ. Fakat Ben ŞİkayetÇİ OlmadiĞim İÇİn HÜkmÜn AÇiklanmasinin Gerİ Birakilmasina 5 Yil Denetİmlİ SÜreye Karar Verdİ.
30/06/2009 Tarİhİnde 2. Kez Darp Davasi GÖrÜldÜ Busefer Para Cezasi Verdİ EŞİme 2. Mahkeme Karari 1. Mahkemeye GÖnderecek Bu Sirada
-ertelenen HÜkmÜn AÇiklanmasinin Gerİ BirakildiĞi Dosyadakİ Ceza 5 Ay Hapİs Cezasini Yatarmi Yoksa Para Cezasina Mi DÖnÜŞÜr
- 1. Mahkemeye Davaci Olarak ÇaĞiracaklarmi Yoksa Sadece EŞİmİmİ CaĞirirlar Verİlen Karardan Benİm Haberİm Olurmu TeŞekkÜr Ederİm.
* BoŞanma Davam SÜrÜyor ÇocuĞun Velayetİ Bende Babasi Her Ay 200tl Para Ödeyecek Fakat Ödemİyor Ssk ÇaliŞan Yapmam Gereken Nedİr.
* Mahkeme Her Ayin 1ve 3 Cumartesİ GÜnlerİ GÖrme Hakki Var Fakat ÇocuĞu Av. Aliyor. Ve Ben Anne Olarak Rahatsiz Oluyorum Tedİrgİn Oluyorum ÇocĞum Nereye Gİdİyor , GÜn Boyunca Rahati Nasil , Babanin Yaninda Bayanin Olmamasindan ÇocuĞumu Çok Merak Edİyorum Bu Konuda Bİlİr KİŞİ Tarafindan Alinnip Ve BİlİrkİŞİ Yaninda GÖrÜŞmelerİnİ İstesem Uygunmudur. BÖyle Karar Alabİlmem İÇİn Ne Yapmam Gereklİdİr Çocuk Kiz Ve 4 YaŞinda Baba Yaninda Bekar KardeŞ Kaliyor.