Mesajı Okuyun
Old 18-04-2010, 22:38   #1
yağmur bade

Varsayılan ikiz çocukları n velayeti nasıl olur

sevgili kahdem üyeleri ikiz 2 yaşında kızlarım var eşim çocukların velayetini istiyor bende istiyorum çocukları ayırırlar mı?avukatımda olsa ilk önce hakim beyemi götürmem lazım, eşimin kestiği elbiseleri ne kadar zamanda götürmem lazım çünkü evde fotoğrraf makinam yok kimseden bulmam lazım?bu ikinci mahkememiz olucak ama eşim hakimin yanında boşanmak istemediğini söylüyo duruşmamız dahada uzarmı eşimin üstüne hiçbir mal varlığı yok çocuklara 200 tl nafaka veriyo 1000 tl maaş alıyo 600 tl göstermiş maddi manevi tazminat hakkım nasıl olucak ozaman üstüne hiçbişey yoksa ,o ben enayimiyim diyor okadar parayı sana vereyim oyüzden boşanmak istemediğini söylüyor diyelimki elli milyar tazminat kesildi kendisinin üstüne bişey yok ama ailesinin var o zaman nasıl olur? maaşına haciz gelir diyolar o zaman ne kadarı kesilir benim maddi manevi haklarımı istememin sebebi bütün altınlarım ,ev eşyalarım, elbiselerim ,maaşlarım ,doğum param, çocuğuma takılan altınlar, düğünümde toplanan paralar hepsi orda kaldı eşim ve ailesi tarafından yendi hakim bey bunlar için ayrı dilekçe vermem gerektiğini söyledi onasıl olucak hakkımı onlara yedirmek istemiyorum artık haklarımı bilmek istiyorum emeği geçen herkese teşekkürler.