Mesajı Okuyun
Old 06-03-2010, 21:23   #4
Konuk

Sayın Özgür DİKTAŞ sorularımı yanıtladığınız için çok teşekkür ederim eşimin borçlarına kefil değilim benim herhangi bir borcum yok zaten ama ben boşanmadan üzerime her hangi bir mal varlığı yapamazmıyım acaba ola ki benim başıma bu 3 yıl içerisinde kötü bir olay geldi ve ben vefat ettim eşim benden bir miras hak kazanabilir mi veya ailece başımıza bir olay geldi ve ailece öldük ailemin mal varlığından hak alabilir mi bunu merak ediyorum çünkü kendi ailemin durumu çok iyi eşim ve ailesi ise borç batağındalar böyle bir olayda eğer hakları varsa faydalanıcaklarını düşünüyorum benden aldığı paraları ödemek istemeyen biri borçlarının büyük bir kısmını benden aldığı para ile ödemişti zaten geçmişte böyle bir olay yaşandı mı acaba bir cümlenizde(Sizin dosya hala Yargıtay'da olduğuna göre karar kesinleşmemiştir.Tabiidir ki bu üç yıllık süre işlemeye başlamamıştır.) demişsiniz bu sürecin başlaması için ne yapmalıyım yargıtaya gitmek istemiyorum bunun için herhangi bir kağıt mı hazırlamalıyım bilmiyorum şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.