Mesajı Okuyun
Old 22-02-2010, 13:12   #1
Konuk

Varsayılan İşyerinde Cinsel Taciz

merhaba,internette bulunduğum durumum ile ilgili araştırma yapar iken sizin yazınızı okudum ve sizden hem bilgi almak hemde beni yönledirebilmeniz açısından yazmak istedim.

özel bir şirkette sekreter olarak çalışmaktayım ve şu anda 1 sene 9 aydr çalışıyorum.işe başladığım ilk günlerden bu tarafa üstüm olan müdürüm tarafından sözlü olarak tacize uğradım,ve kabul etmediğim için bir süre müdürüm benimle ters gitti aynı zamanda her sorun da sana bu sektörde ekmek yedirmem ve buna benzer tehdit içerikli konuşmalar yaptı.

şu an halen çalışıyorum ve yıllık izinim sürecinde yerime başka eleman aradığı ile ilgili duyumlar aldım,aynı zamanda cvleri de gördüm.müdürümün bulunduğum piyasada oldukça ciddi bir nüfusu var ve benim haricimde çalışan diğer alt kadormuzda yer alan birkaç kişiye de aynı teklifler de bulunmuş ve aynı şekilde red cevabı alınca işten çıkış vermiştir.

diğer elemanlar ise korkularından kimseye birşey anlatmamışlardır,bu durum da benim ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.