Mesajı Okuyun
Old 13-02-2010, 13:26   #1
Konuk

Varsayılan anlaşmalı boşandık fakat şu an aynı evdeyiz ve eşyalarımı alıp gitmek istiyorum?

biz eşimle 11.02 2010 tarihinde anlaşmalı olarak boşandık, 11 aylık çocuğumun velayeti bende kaldı, oğlum için 350 tl nafaka bağlandı. bu konularla birlikte hazırlanan protokolde eşyaları aramızda paylaştık şeklinde bir maddede vardı fakat şuan aynı evde yaşamaya devam ettiğimiz için herhangi bir eşya paylaşımı yapmadık. eşimle çocuğumuzun rahatı ve huzuru için bir arada yaşamayı düşündük fakat sürekli aileme ve bana hakaret etmeye devam ediyor bu durumdada çocuğumuzun sağlıklı bir ortamda büyümesi mümkün olmuyor. bana evin kira, elektrik, su ve diğer giderlerinide yarı yarıya paylaşacaksın diyor fakat kendim için nafaka talep etmediğim için bunu karşılamam mümkün değil ve daha uygun fiyata kalabilecek bir yerim var. şimdi evden eşya alarak ayrılmaya kalksam fiziki ve sözlü olarak şiddet uygulayacağı kesin. zaten daha öncedende uyguladığı şiddet için 2 martta duruşmamız var. bu durumda nasıl bir yol izleyeceğim konusunda yol göstermenizi rica ediyorum. teşekkür ederim