Mesajı Okuyun
Old 31-01-2010, 20:32   #1
Konuk

Varsayılan Boşanmada kızı üzerine görünen evdeki mal

Annem 2002 yılından önce aldığı evi benim (kızı)üzerime satış yaptı (2007'de)2002 den önce yine annemin üzerine olan başka ev depremde zarar görünce yerine 2003 yılında ödemeli olarak yeni ev verildi. benim üzerime olan evde ailecek oturuyorduk, evin içindeki mallar ve 2002 den sonra verilen ev eşit paylaşılır mı; Bu mallarda 5 kuruş faydası olmamıştır, kredi kartlarına devam lı borç yapmakta, girdiği işlerde batmakta ve tefecilikle başkalarına para vermekte ve parasını kaptırmaktadır.En son devamlı silah çekme canımıza kast, eziyet, dayak ve hakaretlerinden dolayı karakolluk olduk, 150 promil alkol çıktı 2. gece polisi kendi arayıp eve girmek istiyorum burda yaşıyorum eve almıyorlar diye kendi şikayetçi oldu,can korkusunda kapıyı açmadık polis almak zorundasınız müşterek yaşanan ev, burda yaşıyor almak zorundasınız dedi.gece nöbetçi savcılıktan can korkusu ile uzaklaştırabildik hemen yarısı gün boşanma davası ile avukata vekalet verip hakime sunuldu şu an temyizi bekliyoruz. adres olarak çalıştığı yeri verdik,benim olan eve burda yaşıyorum herşey ortak diyerek hak talep edebilir mi?Mal isteminde bulunursa annemin ve benim üzerime faturası olan mallardan hak alabilir mi teşekkürler..