Mesajı Okuyun
Old 29-01-2010, 00:24   #1
Konuk

Varsayılan boşanma davası acılcak haklarım nedir yardımcı olun lütfen.

ii akşamlar 1senedır evliyiz eşim yurtdışında vize cıkmadıgı için düğün olmamıştı daha nişan takıldı.eşim 33 ben 23 yasındayım.vize gecen hafta cıktı.fakat onun bana gaır kelımelerı tehdılerı baskıları sürekli onur kırıcı laflar solemesı saygı sınırını aşması benı cok soguttu.anlaşamadık bi turlu.ama bu kişi daha oncede orda evlılık yapmış.artık bıktım beni sureklı aşaglayı aglatmasından.sureklı bitti boşancam kelımeleri kullanıyordu bır cocuk mısalı oynadı benımle.ben duzelır dıye hep sustum ama sabrım dun telefonda dedıgı şeyle taştı.ben senden daha iyisini buldum dedı.resmen aldatıyorum senı dedı.o an tarıfsız duygular yasadım.sevmiştim çünkü.şimdiyse boşanma davası açılcak o aççak benım ne gıbı haklarım var neolur yardım edın ÇOK küçük yerde yasıyoruz hiçbirbılgım yok hiçkımsemde yok.
1=haklarım nelerdir?
yalnız nişanlı görunuyoruz herkesce düğün olmadıgı için resmıyette evlıyız.2=nişanda(yüzükte)takılan takılarda hakkım varmı?şimdi nişanlı oldugumuz için alırız dıye düşünüyolar fakat karımsın benden boşanınca adın dul olcak demeyı bılıyolar boşanınca nişanlıydık dıyecekler.
ben hakkımı sonuna kadar aramak istıyorum.
bı kişinin hayatıla oynamak dalga gecmek bukadar basıt olmamalı.maddı manevı tazmınat acılabılırmı?
benım psikolojımı sinirimi saglıgımı altüst etti.
nasıl savunabılrım kendımı.takılan takılar paylaşılırmı=*

tesekkür ederım şimdiden..