Mesajı Okuyun
Old 19-01-2010, 14:14   #1
Konuk çerkez kızı

Varsayılan İlk evliliğimden olan çocuğumun nafakasına dahi el koyuyor, ne yapabilirim?

MERHABALAR
bu konuda bizlerden yardımlarını esirgemiyen emeği geçen herkese gönül dolusu teşekürlerimi sunarım
benim sorunum ve derdim boşanmak biran önce eşimden ayrılmak istiyorum nedenine gelince biz eşimle ..\..\2007 evlendik ikimizinde ikinci evliliği bernim amacım kızıma iyi bir baba ve aile ortamı sağlamaktı ama malesef bir yalancı dolandırıcıylan karşı karşıya geldim ben bu beyle 1. kilo altın arabam ve muazam kurulu bir ev eşyasıylan geldim ayrıca 500tl her ay gelirim vardı adam borç batağının içinde benim altınları aldı borçlarını ödemek için kredi kartım ful dolu borç batağına düştüm dost bildiğim herkes sırtını döndü her ay kızımın babasından aldığı nafakayı ellimizden alıyor çok çaresizim gidecek yerim bile yok dört dörtlük bir hayatın içinden buraya geldim benim sorum şu ben deva açarsam altınlarımı alabilirmiyim ayrıca tazminat talebinde bulunabilirmiyim kredi kartı benim adıma ama harcamayı o yapmış ona ödete bilirmiyim kaybetiklerimi geri alabilirmiyim bu bey kamuda çalışıyor aldıklarını kabul ediyor çok zor durumdayım adam beni para makinası sanıyor biran önce kurtulmak ve haklarımı almak istiyorum bunun yolu varmı şimdiden teşekür erderim bilgileriniz için