Mesajı Okuyun
Old 04-01-2010, 13:33   #6
yağmur bade

Varsayılan velayet

sayın av.Suat ergin üçüncü şıkta anlattıklarınızı anlayamadım .Benim daha hiç duruşmam olmadı ilk duruşma 03.23.2010,da çocuklarımı alıp beni evden attıkları için ben çocuklarımı görmek istedim ve avukatım bir dilekçe hazırlayıp hakimle görüştü hakim haftanın belli günlerinde ve dini bayramlarda belli saatlerde görmeme karar vermiş ben böyle birşeyin uygun olmadığını yani ben çocukları çocuklar beni görürse birdaha ayrılamayacağımızı onların daha çok psikolojilerinin bozulacağını belirttim ve kanunların bundan ibaret olmadığınıeşimin hem suçlu olup hemde çocuklarımı benden kaçırmasından çok rahatsız olduğum için bir dilekçe hazırlayıp hakimle kendim görüştüm oda eşimin ve benim psikolog tarafından dinlenmeme karar vermiş

ikincisi eşimin ailesinin 3 katlı evi ,1 adet yazlıkları,1adet altınşehirde dairelerive 1adet arsaları var bu yazlık ve altınşehirdeki dairede benimde hakkım var ikizler hamileyken 7 ay boyunca çalıştım ve elimden bütün paralarmı ,doğum paramı ve bana takılan bilezikleri ve setin yardımıyla bunları aldılar eşimin üstüne sadece 1 adet arabası var onun üstüne bişey yok derken bunu kasdetmiştim ve 50 milyar maddi50 milyarda manevi tazminat davası açıcam ailesinin üstüne olan bu mallardan hak talep edebilirmiyim?