Mesajı Okuyun
Old 02-01-2010, 10:34   #1
konuk

Mutsuz şiddet görmek istemiyorum

ben daha öncede yazdım size 26 yasındayım 4 yasında cocugum var ve hamileyim devamlı olarak esımden siddet görüyorum gözlerimin önü morarık kimsenin yanına cıkamıyorum hastaneye gıttım esımden sikayetci oldum rapor verdılermı bılmıyorum cocugum babasının yanında kaldı onu cok özledım arayıp sesını dahı duyamıyorum canım cok yanıyo her sıddet belkı unutulur ama benım cocugumdan ayrı olusum unutulamaz ayırdılar cocugumdan benı nasıl alabılırım 27 aralık 2009 da kavga ettık ve aılemın yanındayım sımdı esım daima aılesını dınlıyor evıyle alakası yok onların koyunları var onlarla ugrasıyor hep.evımızın altına bakkal actık gerektıgı kadar bıle bakkalda kalmıyor ben aılesıyle cocuk yuzunden tartısıp küsmüştüm esım aılesıne laf getıttırmez onlarla küstügümde esımde benımle küser duygusal ve fiziksel olarak siddete bas vurur.aılesı yuzunden dedıkodu yaptıkları için gecen sene bu zamanlar yıne eşim beni dövmüştü ve ben yıne küs olarak kızımla beraber aılemın yanına gelmıstım ama sıkayetcı olmadım esımden.bır daha yapmayacagına söz vermıştı kızımında gıdelım deyısıyle gerı barıstık ama yıne aynı davrandılar ve hamıle oldugum için benı gıdemez dıye daha cok siddet yaptıcocugum orada.biz daha önce izmirde kalıyorduk ıkısene oldu aılesının yanına tasınalı ılk sene aılesının yanında kaldık anlasamayınca esyalarımızı koydugumuz eve gırdık ama oradada buldular bızı.erkek kardesımde esınden ayrılmıstı ve cocuguda ortada kaldı bende aynı seyler olmasını ıstemıyordum cocuklarımın oratada kalmaması için ugrastım cok cektım .baskalarının söyleyeceklerı yuzunden huzursuzum erkek kardesı ayrıldı bu nıye ayrıl dı demezlermı ya cocugum.kım bılır kackez ane anne dıye gözlerı yaslı uyuya kaldı yavrum.esım kendı aılesıne söz gecıremez en kücük kız kardesıne dahı sinirlense bısey yapamaz ama sıddetı bana ve couguma uygular.bir hafta oldum gelelı hastaneye jandarma cagırdılar sıkayetcı oldugum için bana nasıl oldu dıye sorup arastırdılar.esımıde jandarma ifadesını almıs söyleyecek tek yalan benı kardesıyle babası tehdıt ettı dövünce demıs.herkes vardı orada nasıl tehdıt edılebılır.aılem yok öyle bısey demısler nolur yardım edın sıddet görmek vede hakaret işitmek artık istemiyorum ailesiylede yanyana gelmek istemiyorum.cocugumu istiyorum.mahkememı olacak sımdı ne zaman cagırırlar bızı ne sorarlar bana yardım edın allaha emanet olun