Konu: mahremiyet
Mesajı Okuyun
Old 31-12-2009, 12:13   #1
Konuk 87

Varsayılan mahremiyet

ben 23 yaşındayım.eşimle 5 aydır evliyiz tam 1 yıl önce tanıştık,nişanlandık ve 31 temmuzda görkemli bir düğünle evlendik.ilk günümüzde özel şeylerimiz yaşanmadı ve eşim bunu kafasına çok taktı.biz balayına gittik orda da aynı şeyler yaşandı.doktora gitmeyi teklif ettim ve ayrı ayrı 2 doktora gittik benim kız olduğumu ve elastik olduğunu ispat etmek için.gururum çok kırıldı ancak eşimi çok sevdiğimden bunu yapmak zorunda hissettim.daha sonra yurt dışına gittik balayına devam etmek için bir sorunumuz yoktu ama aklını sürekli kurcaladığının farkındaydım.balayından döndükten sonra bir süre çok mutluyduk fakat eşimin çevresinden duyduğu hikayelerle benim bir türlü temiz olduğuma inanamıyordu.hakaretler,evden kovmalar derken bir gün evi terkettim ve ablamın yanına sığındım daha sonra benim ve onun ailsine durumu anlattık işler büyüdü ve ben tekrardan muayeneye götürüldüm ve rapor aldık.ama artık eşimden soğumuştum.sevdiğim için devam ettik ama eşim bir türlü bana güvenemiyor ve benden şüphe duyuyor kendi erkek kardeşinden evli olmasına rağmen kıskanıyor.hakaretlerine gerçekten dayanamıyorum.bir saati bir saatine tutmuyor.beni kötü davranışlarla itham ediyor.24 saat beraberiz 15 gündür beraber aynı yerde çalışmamıza rağmen hep kuşku.ailemde istemiyor artık bu evliliği ve boşanma davası açacağım.ziynetlerimizin hepsi aile kasasında yani babası kontrolünde.kayıtlarıda.ama ne takıldığını ailem bende biliyoruz.daha anlatamadığım çok şey var.şuan üniversite 4.sınıftayım ve sigortasız çalışıyorum.şimdi eşime manevi tazminat açabilirmiyim,tedbir nafakası alabilirmiyim ve ziynet durumları nasıl olur.Teşekkürler..